22 artykuły

<< 1 2 3 >>
<< 1 2 3 >>

Odzież na siłownię

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem odzieży na siłownię Gorilla Wear, Better Bodies, Gasp, Brachial na terenie Polski.

W naszym sklepie znajdziesz koszulki na siłownię, tank topy, legginsy, bluzy, kurtki, legginsy gym, spodnie, spodenki, obuwie na siłownię czołowych producentów odzieży na siłownię, przeznaczone wyłącznie dla entuzjastów. W ofercie znajduje się zarówno odzież treningowa, ubrania dla kulturystów oraz ta producentów odzieży sportowej przeznaczona do noszenia na co dzień i poza siłownią. Są to m.in. Gorilla Wear, Gasp, Better Bodies, Venum, Pit Bull West Coast, Brachial, Golds Gym, Nebbia, Ryderwear, Otomix.

Ubrania na siłownię - koszulki na siłownię

Ubrania na siłownię przygotowywane są bez kompromisu - projektowane są gustowne formy wzbogacone stylowymi zdobieniami z materiałów najwyższej jakości. Gymwear to nie tylko ciuchy na siłownię, to również akcesoria na siłownię, tj.: rękawiczki, pasy kulturystyczne, buty na siłownię, czy torby i plecaki.

Jeśli zasmakujecie ich stylu, to zapewniamy, że nie będziecie chcieli z nich zrezygnować! Naszą wizją jest szerzenie odzieży dla sportowców, bywalców siłowni oraz fitness clubów. Ludzi, którzy dokładnie rozumieją ile wyrzeczeń, potu i łez trzeba, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Sportowców, którzy doceniają znaczenie słowa „ból” i nieustannie prą do przodu!

Odzież kulturystyczna i treningowa

Z naszymi ubraniami na siłownie trening to prawdziwa przyjemność. Ogromną popularnością cieszą się stroje na siłownie damskie oraz ubrania na siłownie męskie, a także odzież kulturystyczna. Ubrania na siłownię od Gymwear gwarantują komfort i wygodę podczas treningu i podczas zwykłych dni!