Shakery i bidony

Odpowiedni strój na siłownię to podstawa treningu, wiemy o tym wszyscy. Jednak skuteczny trening siłowy wymaga od nas kilku niezbędnych akcesoriów, które są podstawą jeśli chcemy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz przyrost masy mięśniowej. W tym celu nie obędzie się bez shakera do odżywek oraz bidonu z wodą, które powinny znaleźć się w naszej torbie lub plecaku.

Dzięki nim w wygodny i praktyczny sposób możemy napić się, lub przygotować shake, wtedy kiedy tego potrzebujemy. Pojemniki te znajdziemy w różnych wariantach oraz pojemnościach, byśmy mogli wybrać dla siebie takie, które będą jak najlepiej spełniały nasze oczekiwania.

Dlaczego warto mieć shaker do białka?

Suplementy i odżywki to podstawa dla wszystkich osób, które aktywnie trenują. By móc prawidłowo, a w dodatku szybko przygotować shake, niezbędne są przeznaczone do tego shakery, które bez dodatkowego mieszania, pozwolą na przygotowanie koktajli z odżywek białkowych z mlekiem lub wodą. Szczelny pojemnik jest wygodny w użyciu i pozwala na szybkie połączenie składników, a producenci zadbali o to, by proces mieszania odbył się bez grudek, dzięki czemu konsystencja pozostanie perfekcyjnie gładka. Dzieje się tak za pomocą specjalnych elementów rozbijających proszek (tj. sitko, sprężyna lub kulka), które sprawiają, że przygotowanie napoju jest wygodne i możesz w łatwy sposób złączyć ze sobą poszczególne produkty, bez obaw, że nie uda się to bez elektrycznego blendera.

Wszystko, czego potrzebujesz to shaker, woda lub mleko oraz ulubiona odżywka. Dodatkowo solidny pojemnik zapewnia także szczelność, więc nie musisz wypić całego białka na raz. Dzięki efektywnemu systemowi zamykania bez problemu możesz część odżywki zostawić na później i wypić po zajęciach na siłowni.

Shakery wbrew pozorom nie są tak kłopotliwe podczas mycia, jak mogłoby się wydawać. Wytrzymały plastik, z jakiego są wykonane, zniesie mycie w zmywarce, a także wysokie temperatury, jednak o ile resztki odżywek nie zaschną w pojemniku, nie będziemy musieli się o tym przekonywać. Ważne, żeby po każdym przygotowaniu odżywki dokładnie opłukać całe naczynie przy pomocy ciepłej wody, a także umyć wszystkie zakamarki shakera z pozostałości odżywek.

W zależności od swoich potrzeb wybierz shaker spośród wielu dostępnych wariantów w naszej ofercie. Możesz wybierać shakery na podstawie pojemności, która najczęściej występuje w przedziale od 500 ml do 700 ml, występujące w różnych kształtach i kolorach. Ponadto znajdziesz również funkcjonalne shakery, posiadające dodatkowy pojemnik na suplementy oraz odżywki w proszku, co umożliwia przygotowanie koktajlu kiedy tylko zechcesz.

Bidon na wodę- zadbaj o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu

Odpowiednie nawodnienie to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu, które wpływa m.in. na pracę układu krążenia, regulację temperatury ciała, trawienie, usuwanie toksyn z organizmu, prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz koncentrację. Nie należy bagatelizować roli, jaką woda odgrywa w naszym codziennym życiu, dlatego zawsze warto mieć ze sobą bidon, szczególnie jeśli jest się osobą aktywną fizycznie.

Bidon to nie tylko praktyczne, ale także ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy kupować nowych butelek z wodą podczas każdej wizyty na siłowni. Bidon zapewnia nam stały dostęp do wody, gdziekolwiek jesteśmy, a innowacyjne aktywne filtry, w które wyposażona jest część z nich, dodatkowo oczyszczają wodę i pozwalają na bezpieczne korzystanie z każdego źródła. Pojemnik ten może mieć różne pojemności i w zależności od naszych potrzeb możesz wybrać taki, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Zazwyczaj pojemność zaczyna się od 500 ml, ale jeśli potrzebujesz większy, możesz kupić taki o pojemności 700 ml lub nawet 2 l.

W sklepie znajdziesz produkty takich marek jak: Gorilla Wear, Nebbia.