Odzież damska

Odzież damska na siłownię, ubrania sportowe dla kobiet | Gymwear

Aktywne filtry

Treningi stają się o wiele bardziej wygodne i przyjemne, kiedy mamy na sobie odpowiedni stój do ćwiczeń. W sklepie znajdziesz stroje na siłownie, stroje do ćwiczeń w plenerze i na sali gimnastycznej. Dzięki nim uprawianie sportu będzie komfortowe. Nasze ubrania są modne, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Każda kobieta poczuje się w nich pięknie i stylowo.

Komplety

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór kompletów do ćwiczeń. Zapewniają komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Stroje fitness dostępne są w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych.

Bluzy i kurtki

Podczas ćwiczeń niezbędne są sportowe bluzy i kurtki. Sprawdzą się świetnie podczas ćwiczeń oraz do noszenia na co dzień. Ubrania wykonane są z nowoczesnych, funkcjonalnych materiałów.

Legginsy

W sklepie dostępny jest duży wybór legginsów do ćwiczeń. Ćwiczenie w nich jest czystą przyjemnością. Znajdziesz u nas legginsy znanych marek, które przy tworzeniu ubrań do ćwiczeń wykorzystują najnowsze technologie. Dostępne ubrania do ćwiczeń wyglądają bardzo kobieco i stylowo, a przy tym są wygodne i funkcjonalne.

Spodnie i spodenki

Sportowe spodnie i spodenki wykonane są z tkanin wysokiej jakości. Zapewniają wygodę podczas treningu. Dostępne są w wielu wzorach i wariantach kolorystycznych. Dostępne są produkty znanych marek – GORILLA WEAR, BETTER BODIES i inne. W naszym sklepie znajdziesz również obuwie sportowe, koszulki i topy, a także akcesoria do ćwiczeń.