Akcesoria

Akcesoria oraz sprzęt  na siłownię | GYMWEAR

Aktywne filtry

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór akcesoriów na siłownie. Z pewnością uatrakcyjnią każdy trening na sali lub w plenerze.

Czapki

Posiadamy duży wybór czapek, a także czapek z daszkiem. Są to stylowe, modne dodatki, które zadowolą każdego miłośnika najnowszych trendów. Znajdziesz u nas produkty znanych marek: GASP, Gorilla Wear USAPit Bull West Coast i inne.

Rękawiczki do treningu

Rękawiczki na siłownie zapewniają wysoki komfort podczas treningu. Doskonale chronią dłonie i zapewniają stabilny chwyt. Są wykonane z dobrej jakości materiałów.

Torby treningowe i plecaki sportowe

Torby treningowe są wykonane są z odpornych, wodoszczelnych materiałów. Są pojemne i wygodne w noszeniu. Idealnie sprawdzą się do przenoszenia sprzętu i stroju na siłownie lub trening. W asortymencie naszego sklepu znajdują się również plecaki.

Pasy treningowe

Są bardzo wygodne. Zapewniają stabilizacje dla kręgosłupa podczas treningu. Pasy treningowe zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia ich długą wytrzymałość i możliwość długiego użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz pasy treningowe znanych, cenionych producentów.

Usztywniacze i paski treningowe

Usztywniacze i paski treningowe zapewniają wygodę podczas treningu. Idealnie sprawdzą się podczas treningów siłowych, podnoszenia ciężarów. Zapewniają ochronę i stabilność Twoim stawom. Sprawią, że ćwiczenia będą bezpieczne i efektywne.

W sklepie znajdziesz też shakery i bidony, a także bony podarunkowe.