VENUM: -30% TANIEJ          SPRAWDŹ

Jeśli sprzęt bokserski to tylko z Gymwear!

Drzemie w Tobie dusza prawdziwego wojownika? Chciałbyś sprawdzić swoje siły podczas wymagającego, intensywnego treningu, podczas którego poczujesz, że nie ma Tobie równych? Wyzwól swoje nieposkromione pokłady energii i daj się ponieść nowym wyzwaniom! Zainwestuj w siebie z marką Gymwear, wybierając sprzęt bokserski niezbędny do uprawiania sportów walki, jakie wyzwolą z Ciebie niegasnący wulkan energii! Gotowy na wyzwania? Wybierz asortyment, w którym prestiż, jakość, klasa, a przede wszystkim bezpieczeństwo to znaki rozpoznawcze. Rozpocznij przygodę z Gymwear!

Obuwie do sportów walki, w którym zdeklasujesz przeciwnika

Podczas treningów nie uznajemy kompromisów. Ty wyciskasz z siebie ostatnie siły i poty, aby każde podejście do kickboxingu czy boksu było stuprocentowe, a my wyciskamy wszystkie swoje możliwości ku temu, abyś przeżył treningi na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący i należysz do amatorów, czy możesz poszczycić się wybitnymi osiągnięciami – wymagasz sprzętu dla najlepszych zawodników! Szeroki wybór odzieży oraz niepowtarzalne zaopatrzenie sprawią, że uprawiany przez Ciebie rodzaj sportu nabierze nowego wymiaru z Gymwear. Wszelkie sporty walki wymagają profesjonalnej ochrony różnych części ciała, toteż akcesoria z najwyższej półki to podstawa. Postaw na produkty wykonane z solidnych materiałów i spraw, by Twoje umiejętności miały szansę „rozwinąć skrzydła”.

W pierwszej kolejności odpowiednio zabezpiecz swoje nogi, by w trakcie treningów MMA czy kickboxingu zyskać pewność, że na ringu okażesz się niezwyciężony. Buty bokserskie zostały przygotowane z myślą o tym, że podczas treningu będziesz wyzwalał z siebie niespożyte pokłady energii. Perfekcyjnie wyprofilowana, opływowa podeszwa, przygotowana na wszelkie uniki, zrywy oraz szybkie ruchy w dowolnym kierunku sprawia, że w trakcie walki możesz skupić się wyłącznie na osiągnięciu swoich celów. Lekkość zaprezentowanego obuwia, a także wzmocniony panel boczny, który posiadają, dodadzą Ci prawdziwego animuszu do nieustępliwej walki! Oddychająca siatka o budowie imitującej plaster miodu sprawi, że skóra Twoich stóp nie będzie się przepacała. To niekwestionowany atut, zwłaszcza wtedy, gdy sztuki walki wyciskają z Ciebie siódme poty! Idealnym wsparciem każdego wojownika uprawiającego MMA, kickboxing, czy muay thai okażą się ponadto buty z linii Gorilla Wear, które dzięki zastosowanej w nich usztywnionej podeszwy, umocnionemu wsparciu dla kostek i optymalnej cyrkulacji powietrza, będą w stanie zdeklasować każdego przeciwnika na ringu. A który model Ty wybierzesz?

Rękawice bokserskie Gymwear – akcesoria bez kompromisów!

Czym charakteryzują się rękawice bokserskie od Gymwear? Wybierając akcesoria z logo naszej marki, zyskujesz pewność, że nie tylko w nich, ale także w Twoich rękach od tej pory będzie drzemała siła nie do przebicia! Jeśli nie wierzysz, wybierz wytrzymałe rękawice bokserskie i przekonaj się na własnej skórze, co znaczy idealne dopasowanie! Doskonałe treningi zagwarantuje Ci 5-cio warstwowa wyściółka z pianki, a uderzenie Twoich dłoni zamortyzuje bydlęca skóra! Zadbaj o siebie kompleksowo i pod rękawice bokserskie wybierz owijki bokserskie, które utrzymają ochronę Twoich dłoni na najwyższym poziomie. Rękawice bokserskie od Gymwear to synonim właściwego uderzenia przeciwnika w jego czuły punkt!

Bezpieczne sporty walki – ochraniacze i bandaże bokserskie

Znakami rozpoznawczymi marki Gymwear bezkompromisowo są: jakość, prestiż, klasa, a zwłaszcza bezpieczeństwo. W trakcie treningów sztuki walki niezbędne okazują się nie tylko rękawice bokserskie, ale także bandaże zawijane pod nie na dłonie i ochraniacze na golenie. Uprawiając boks tajski, MMA, czy realizując się w innych sportach walki, nie odżegnuj się od używania sprzętu w postaci ochraniaczy na golenie, które zamortyzują ból oraz kontuzje, jakich możesz doznać w trakcie uprawiania boksu. Znakomite dopasowanie, opływowy kształt, a także lekkość ochraniaczy sprawi, że będą niemalże niewyczuwalne, a Ty z pełną pasją i zaangażowaniem będziesz mógł oddawać się swoim powinnościom w trakcie sztuk walki. Postaw na ochraniacze i bandaże, które założysz pod rękawice bokserskie i zapewnisz sobie najwyższą ochronę z możliwych!

Zapakuj sprzęt bokserski z klasą godną prawdziwego wojownika

Czujesz, że wzywa Cię zew sztuk walki i chcesz należycie zadbać o swój sprzęt? Jeżeli wybierasz takie rodzaje sportów walki, jak BJJ (a więc brazylijskie jiu-jitsu), grappling, judo, karate, taekwondo, wszelkie rodzaje boksu, MMA czy jakikolwiek inny sport, to musisz liczyć się z tym, że każdy z nich wymaga tego, by posiadać niezbędny do jego uprawiania, sprzęt. Zapakuj swoje rękawice bokserskie i podejmij wyzwanie jakim jest boks, czy MMA! Wolisz Plecak sportowy czy bardziej preferujesz torbę treningową? Jeżeli zależy Ci na sporej ilości miejsca, byś mógł wziąć ze sobą zarówno rękawice, strój, ochraniacze, jak i prowiant, to zainwestuj w akcesoria sportowe wyposażone w liczne kieszenie! Bądź gotowy na każdy rodzaj treningu i pokuś się o produkty spod znaku jakości, prestiżu, klasy i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie!