Pobierz formularz zwrotu/wymiany Pobierz formularz reklamacji

Wymiana

 1. Jeśli chcesz dokonać wymiany produktu to możesz go nam odesłać w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
 2. Towar odsyłasz na swój koszt dowolnym wybranym przez Ciebie sposobem/przewoźnikiem. Pamiętaj jednak aby zachować potwierdzenie nadania przesyłki. W przypadku gdyby paczka zaginęła w drodze pomoże Ci to ją zlokalizować i wyjaśnić sprawę z przewoźnikiem. 
 3. Do paczki dołącz wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz wymiany, który możesz pobrać powyżej..
 4. Po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki niezwłocznie dokonamy wymiany na produkty wskazane w podpunkcie 3 formularza.
 5. Aby maksymalnie usprawnić proces wymiany będziemy wdzięczni za dołączenie do paczki oryginału/kopii paragonu otrzymanego w paczce lub wydrukowanego potwierdzenia złożenia zamówienia.

Zwroty

 1. Jeśli rozmyśliłeś się lub z jakiś przyczyn zakupiony towar ci nie odpowiada to możesz go nam odesłać w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
 2. Towar odsyłasz na swój koszt dowolnym wybranym przez Ciebie sposobem/przewoźnikiem. Pamiętaj jednak aby zachować potwierdzenie nadania przesyłki. W przypadku gdyby paczka zaginęła w drodze pomoże Ci to ją zlokalizować i wyjaśnić sprawę z przewoźnikiem. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane przez nasz sklep.
 3. Do paczki dołącz wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zwrotów który możesz pobrać poniżej.
 4. Pamiętaj, że aby otrzymać pełną zapłaconą kwotę produkt musi być nieużywany, nienoszący żadnych śladów użytkowania, nie może być wyprany, zniszczony itp.
 5. Po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki zwrócimy Ci pieniądze na konto podane przez ciebie w formularzu.
 6. Zwrot środków realizowany jest maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

Aby maksymalnie usprawnić proces reklamacji/zwrotu będziemy wdzięczni za dołączenie do paczki oryginału/kopii paragonu otrzymanego w paczce lub wydrukowanego potwierdzenia złożenia zamówienia.

UWAGA !! Możliwość zwrotu dotyczy artykułów zakupionych przez osoby fizyczne, a także zakupionych na Fakturę VAT wystawioną na jednoosobową działalność gospodarczą wpisaną do CEiDG. 

Reklamacje

Wszystkie towary w sklepie Gymwear.pl objęte są gwarancją. Jeśli zdarzy się że otrzymałeś wadliwy towar to odeślij go nam na adres: Fitness-Heaven Lodowa 93a 93-232 Łódź

Do przesyłki dołącz wydrukowany, wypełniony oraz podpisany formularz reklamacyjny, który możesz pobrać poniżej. Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.

Aby maksymalnie usprawnić proces reklamacji/zwrotu będziemy wdzięczni za dołączenie do paczki oryginału/kopii paragonu otrzymanego w paczce lub wydrukowanego potwierdzenia złożenia zamówienia.

Pamiętaj, że reklamacji nie podlegają:

 1. Wady spowodowane codziennym użytkowaniem, jak na przykład zdarte czubki butów.
 2. Części wymienne np. fleki czy sznurówki.
 3. Artykuły, które skurczyły się lub przebarwiły w wyniku niewłaściwego prania.
 4. Zniszczone obcasy.
 5. Artykuły uszkodzone na skutek użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem.
 6. Artykuły zniszczone w wyniku nadmiernego pocenia.
 7. Mechacenie się materiału.
 8. Artykuły zniszczone w wyniku uszkodzeń mechanicznych, takich jak otarcia, rozerwania, naderwania lub w wyniku uszkodzeń chemicznych.
 9. Artykuły wywołujące fizyczny dyskomfort, jak na przykład odciski.

 Uwagi dotyczące zwrotów

 1. Zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. zwrotom nie podlegają produkty, których zwrot i ponowna sprzedaż byłaby ryzykowna z uwagi na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu np. bielizna, odżywki i suplementy itp.
 2. Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy „konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy” tak więc sklep Gymwear.pl zastrzega sobie możliwość obniżenia wartości kwoty zwracanej Klientowi jeśli zwracany towar dotrze do nas w stanie wskazującym na jego używanie i uniemożliwiającym dalszą sprzedaż po pierwotnej cenie.

UWAGA!!! Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

UWAGA! NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK NADAWANYCH DO PACZKOMATÓW!

 

Dane do wysyłki paczek:

FITNESS-HEAVEN
ul. Lodowa 93a
93-232 Łódź
mail: sklep@gymwear.pl
tel. 886 780 875,
       721 770 002