VENUM: -30% TANIEJ          SPRAWDŹ

 

Metody wysyłki

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi naszych klientów, dajemy możliwość wyboru najodpowiedniejszej dla Państwa formy wysyłki naszych paczek.Do dyspozycji macie Państwo:

  1. Paczka kurierem DPD przy przedpłacie - koszt 11,00 PLN
  2. Paczka kurierem DPD płatna przy odbiorze - koszt 16,00 PLN
  3. Paczkomat INPOST przy przedpłacie - koszt 10,00 PLN

DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 300 PLN

Koszty wysyłki (dostawy) naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami firm kurierskich i zależą od wagi, rozmiarów przesyłki, wyboru sposobu dostawy oraz od wybranej formy płatności.

KLIENT w trakcie wypełniania interaktywnego formularza zamówienia jest informowany o kosztach i dokonuje wyboru sposobu i akceptuje koszt wysyłki podczas składania ZAMÓWIENIA.

Koszty dostawy ponosi KLIENT chyba, że opis oferty produktu stanowi inaczej.

 

Metody płatności

Umożliwiam obecnie trzy główne metody płatności:

  1. Płatności online Przelewy24 - najszybsza metoda płatności. Brak dodatkowej opłaty za formę płatności. Możliwość płatności bez rejestracji. Środki są księgowane natychmiast na koncie, co umożliwia szybką realizację zamówienia.

    Wybierając tę formę istnieje także możliwość płatności BLIK oraz kartami VISA oraz MASTERCARD
  2. Płatności online PayU
  3. Płatności online Paynow
  4. Przedpłata (tradycyjny przelew) - brak dodatkowej opłaty za formę płatności. Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu kwoty z zamówienia.
  5. Za pobraniem - za zamówienie płacisz gotówką przy odbiorze. Aby usprawnić dostawę kurierowi, prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty z zamówienia.

 

Bezpieczne zakupu (certyfikat SSL)

Kupując w GymWear.pl macie Państwo 100% pewności, że dokonujecie zakupów od legalnie działającej firmy będącej przedstawicielem najlepszych światowych marek fitness. Sprzedawane przez nas produkty są w 100% ORYGINALNE.

Nasza strona posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa, a metody płatności odbywają się za pośrednictwem najbardziej sprawdzonych serwisów.

Dla Państwa wygody udostępniamy także metody płatności kartami VISA oraz MASTERCARD.