Akcesoria do Treningu

Aktywne filtry

W sklepie znajdziesz przydatne podczas treningu akcesoria. Dzięki wysokiej jakości wykonania będą Ci długo służyć. Nasze produkty są wysokiej jakości, dzięki czemu wytrzymają nawet najcięższe treningi na siłowni czy na świeżym powietrzu.

Obuwie sportowe

Mamy szeroki wybór butów na siłownie, obuwia kulturystycznego. Produkty pochodzą od znanych marek. Są stylowe i świetnie wyglądają na stopie. Jednocześnie są wygodne i komfortowe w użytkowaniu.

Torby treningowe i plecaki

Torby treningowe i plecaki doskonale sprawdza się podczas przenoszenia rzeczy na trening. Są doskonałe również podczas dnia codziennego do przenoszenia innych przedmiotów. Są pakowne i wytrzymałe. Posiadają dużo kieszeni. Dzięki temu można w nich łatwo utrzymać porządek.

Taśmy treningowe, pasy treningowe.

Chcesz żeby Twój trening był efektywny? Skorzystaj z taśm i pasów treningowych. Doskonale sprawdzą się nawet podczas najtrudniejszych treningów. Są wysokiej jakości.

W naszym asortymencie znajdziesz też inne przydatne akcesoria: bidony i shakery, portfele, rękawiczki i inne przedmioty, które świetnie sprawdzą się podczas wizyty na siłowni czy na treningu na świeżym powietrzu.

Sprawdź nasz instagram

gymwearpl