Venum Giant Low Boxing Shoes - czarno/białe buty bokserskie

Nr produktu: VENUM-03910-108.

Inne kolory

Więcej informacji

Po dwóch latach badań i rozwoju, VENUM z dumą prezentuje pierwsze profesjonalne buty bokserskie. Buty bokserskie Giant są wynikiem strategicznych badań, rozwoju i współpracy naszych inżynierów produktu i mistrzów boksu #TeamVenum.

Zawodnicy VENUM, Wasyl Lomachenko i Jorge Linares, testowali je na treningach i na żywo, poziom wsparcia, stabilności i przyczepności butów bokserskich Venum Giant Low został osiągnięty w maksymalny sposób.

Celem nie było zaoferowanie „tylko” kolejnego buta bokserskiego, ale najlepszego produktu dostępnego na rynku.

Podeszwa była jednym z najbardziej skomplikowanych elementów do opracowania. Chociaż konieczne było połączenie cech, takich jak lekkość, wytrzymałość, stabilność i przyczepność, musiało zapewniać konkretne wsparcie, aby umożliwić bokserowi bardzo szybkie poruszanie się w dowolnym kierunku.

Oprócz tych dynamicznych cech, buty bokserskie Venum musiały zapewniać noszącemu komfort i ochronę. Wkładka została zaprojektowana tak, aby idealnie dopasować się do łuku podeszwowego stopy, nie będąc zbyt niewygodną.

Buty bokserskie Giant wnoszą odrobinę stylu i techniki dzięki systemowi zapinania na rzepy, który wzmacnia klasyczne sznurowane sznurowanie, zapewniając jeszcze większe wsparcie podczas ruchów bocznych.

Tabela rozmiarów

Zobacz także

Ostatnio przeglądane

629.1 PLN

699,00 PLN
Rozmiar
Kolor
Ostatnie sztuki w magazynie

Darmowa dostawa już od 200 zł

Wysyłka w 24h już od 10,00 zł

14-dniowe prawo zwrotu

Kupuj na raty już od 300zł!