Iron Horse Series BCAA Plus 400g - BCAA o smaku ananasowym

Nr produktu: 5901703241071.

Więcej informacji

BCAA PLUS jest to  mieszanka L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny w stosunku 1,3 : 0,9 : 0,8. CZYLI PROPORCJE MAKSYMALNIE ZBLIŻONE DO TYCH W TWOICH MIĘŚNIACH! Na rynku suplementów znajdziemy mnóstwo suplementów które w składzie mają bcaa, ale żaden nie jest tak skuteczny i kompleksowo działający. Wszystko czego potrzebujesz w trakcie treningu, bez pobudzenia!

Co kryje się tym razem pod hasłem "PLUS"?

Karnityna to substancja często wykorzystywana do tworzenia różnego rodzaju suplementów, które mają na celu wspomóc zrzucenie zbędnych kilogramów oraz poprawić ogólną kondycje naszego ciała. W ostatnich latach liczne badania naukowe dowiodły, że substancja ta może wydłużyć czas treningu, ponieważ jej wysokie stężenie może wspomagać uwalnianie tłuszczów z adipocytów i ich transport do mięśni, gdzie w rezultacie mogą zostać zamienione w energię. Pozyskanie dodatkowego źródła energii, którym jest spalany tłuszcz, może skutkować wyżej wymienionym skutkiem. Odpowiednio stosowana karnityna, może wpłynąć na zmniejszenie produkcji kwasu mlekowego, co z kolei może się przełożyć na bardziej intensywną pracę na treningu. Warto również pamiętać, że karnityna naturalnie występuje w ludzkim organizmie i nie jest to magiczna substancja wynaleziona przez człowieka. My jedynie odkrywamy jej właściwości. Więcej informacji w badaniu źródłowym.

Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny (β-alanylo-L-histydyny), naturalnie występującego w mięśniach szkieletowych. Beta–alanina, to aminokwas budujący białka, wytwarzany zarówno w wątrobie jak i dostarczany z dietą. Razem z L-histydyną tworzy dipeptyd – karnozynę, który buforuje pH mięśni, mogąc tym samym przyczynić się do opóźnienia wystąpienia zmęczenia.

L-histydyna należy do grupy aminokwasów egzogennych, których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Bierze udział w syntezie białek, a wraz z beta-alaniną jest prekursorem karnozyny, wpływając na jej zawartość w pracujących mięśniach. Jest niezbędna do wzrostu i naprawy tkanek oraz wchodzi w skład osłonek mielinowych, które chronią komórki nerwowe. Ma właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Witamina B6  rozpuszcza się w wodzie i jest zaangażowana w wiele kluczowych procesów, szczególnie istotnych dla osób aktywnych fizycznie m.in.  przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego  pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, wzmacnia układ odpornościowy.

Tyrozyna jest jednym z 20 aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu i zdrowia. Jest substancją endogenną, ale w wyniku szybkiej metabolizacji, jej stężenie w organizmie może być za niskie.

Oprócz tego: cytrynian magnezu, tiamina , pirydoksyna, kobalamina mające za zadanie spotęgować działanie pozostałych składników.

Ostatnio przeglądane

79 PLN

Waga 400g
Ostatnie sztuki w magazynie

Darmowa dostawa już od 200 zł

Wysyłka w 24h już od 10,00 zł

14-dniowe prawo zwrotu

Kupuj na raty już od 300zł!